První společný výlet 6. A ,6. B do VIDA centra v Brně

Dne 24. září 2024 se třídy 6. A a 6. B vydaly na svůj první společný výlet, který vedl do VIDA science centra v Brně. Výprava začala ranní cestou vlakem z Verměřovic až do Brna, kde se žáci těšili na den plný zábavy a objevování.

VIDA centrum je interaktivní vzdělávací park, který nabízí nespočet aktivit pro děti různých věkových kategorií. Naši žáci si zde vyzkoušeli mnoho zábavných a vzdělávacích experimentů, které je vtáhly do světa vědy. Od pokusů s fyzikálními jevy až po interaktivní hry, každý si našel něco, co ho zaujalo.

Jedním z vrcholů programu byla návštěva 3D kina, kde děti zhlédly fascinující film o zázračných zvířatech. Tento poutavý snímek přinesl spoustu nových informací a probudil zájem o svět přírody.

Po úspěšném dni plném poznatků a zážitků čekala žáky ještě příjemná zastávka v KFC, kde si všichni mohli odpočinout a pochutnat si na oblíbeném občerstvení.

Celý den byl plný nových poznatků, objevů a zábavy. Děti se nejen naučily spoustu nových věcí, ale také měly příležitost strávit čas společně a prohloubit přátelství.

Celý výlet se velmi vydařil a žáci se už nyní těší na další společná dobrodružství!

M. Faltejsková, E. Krsková, I. Buryanová

Mohlo by Vás dále zajímat...