Dobrodružství 3. a 5. třídy

Dne 5. 9. se žáci 3. a 5. třídy společně vydali na dobrodružnou cestu plnou zábavy a objevování. Třeťáci připravili pro své kamarády páťáky šipkovanou. Šipky vymýšleli z přírodních materiálů a moc je to bavilo. Cíl šipkované jsme našli na krásném místě, kde jsme si udělali pauzu, nasvačili se a zahráli si pár her. Poté jsme se vydali rovnou za nosem k chovné stanici bažantů. Rovnou za nosem znamenalo projít hustým lesem, kukuřičným polem a vyzkoušet si skok přes potok. 😉 Děkujeme panu Maixnerovi za ukázku chovu bažantů. Na cestě zpátky do školy jsme se ještě zastavili u výběhu koní, kteří se nám předvedli v celé své kráse. Celý den byl plný smíchu, přátelství a zážitků z přírody, které si budeme dlouho pamatovat.
P. Řeháková, I. Moravcová

Mohlo by Vás dále zajímat...