Kontakty:

IČO:

Telefon:

Ovoce do škol

Projekt EU a ČR "Ovoce do škol" určený pro žáky 1. až 9. třídy základních škol umožňuje dodávat prostřednictvím distributorů čerstvé ovoce a zeleninu a ovocné šťávy zcela zdarma.

Školní mléko

Prostřednictvím programu "Školní mléko" mají žáci nárok na jeden dotovaný výrobek denně - krabičku mléka nebo jogurt či smetanový krém.

Podpora technického vzdělání

Naše základní škola spolupracuje na projektu „Podpora technického vzdělávání“. Hlavním cílem projektu je zvýšit zájem žáků základních škol o studium technických oborů na středních školách.

Právo pro každého

Žáci z 8. a 9. třídy ZŠ Vincence Junka v Dolní Čermné se zapojili do projektu Právo pro každého, který je zaměřen na oblast primární prevence. Ve spolupráci s Policií ČR, Městskou policií v Lanškrouně a paní kurátorkou je realizován formou interaktivní výuky práva přímo ve školních třídách.

Další projekty školy

• Tablety do škol (www.strukturalni-fondy.cz)
  • Rozumíme penězům
  • Peníze školám